קניה ישירה מבורסת היהלומים!

כדי להפוך יהלום גולמי לצורה המלוטשת והמבריקה שאנו רואים בחנויות יש לעבור מספר שלבים. בשוק היהלומים הישראלי, כל שלב מתבצע על-ידי ידיים אחרות – פעולות היוצרות עמלות תיווך מצטברות המייקרות משמעותית את המוצר. המטרה שלנו היא מכירה ישירה של תכשיטי יהלומים ושל יהלומים, ישירות ממשרדינו בבורסת היהלומים, על-מנת להציע את המחיר הטוב ביותר ואת השירות האדיב ביותר. בשיטת הקנייה הישירה תוכלו לחסוך את דמי התיווך בין הסוחרים. אצלנו, בג’ייקוב יהלומים, מייבאים את היהלומים הגולמיים ומבצעים את כל שלבי הייצור והשיווק: מהיהלום הגולמי, דרך חיתוכו וליטושו ועד לשיבוצו בתכשיט.

משלוחים חינם

אנו מבצעים משלוחים לכל תכשיט – ובחינם!

אנו מספקים שרות משלוחים חינם, מהיר ומבוטח באזור המרכז, ללא תלות בכמות ההזמנה. כל הפריטים נארזים בקפידה ומבוטחים במלואם במהלך המשלוח לביתכם או למשרדכם.

שירות לקוחות זמין ומקצועי

הצוות שלנו עומד לרשותכם בכל שאלה ובקשה!

בכל שאלה ובקשה הצוות המקצועי של ג'ייקוב יהלומים הכולל תכשיטנים מקצועיים וגמולוגים מוסמכים ישמח לעזור לכם בימים א' עד ה' בין השעות 12:00 עד 18:30

אנא אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה ובקשה! אנחנו פה בשבילכם!

צור קשר

החזר כספי מלא

החזרות ללא עיכובים ו-100% החזר כספי מובטח!

אנו עומדים מאחורי כל פריט שאנו מוכרים ואנו רוצים שתהיו שבעי רצון מהרכישה שלכם. אם אינכם מרוצים ב-100% מהרכישה שלכם הנכם יכולים להחזיר אותה תוך 60 יום כשהיא במצבה המקורי ובמידה ולא נעשה בה שימוש, ולקבל החזר כספי מלא או להחליפה בפריט חדש, וזאת בפשטות וללא עיכובים.

תנאים נוספים

לא נוכל לקבל פריטים ללא מס' אישור החזרה, פריטים שנשלחו לאחר 60 יום מיום הרכישה ופריטים שלא נארזו בצורה טובה או שנשלחו ללא ביטוח.

על מנת שנוכל לתת החזר כספי או להחליף פריט, על הפריטים הנשלחים בחזרה להיות ללא פגמים, במצבם המקורי ושלא נעשה בהם שימוש. לא נוכל לקבל חזרה פריטים בהם יש סימנים ברורים שנעשה בהם שימוש או שנעשו בהם שינויים על ידי צורף שאינו שייך לג'ייקוב יהלומים.

במקרה של יהלומים בודדים (יהלומים מוכנים לשימוש שאינם משובצים בתכשיט) חובה לצרף את תעודת הדירוג המקורית, או –  במידה ולא תצורף תעודה, ניתן להוסיף סך של 500 ש"ח על מנת להוציא תעודה חלופית.

לא נוכל להגדיל או להקטין צמידי טניס או טבעות בהן היהלום משובץ בשיבוץ לחץ מכיוון שלא ניתן לעשות זאת מבלי לעצב את התכשיט מחדש. אם הנכם זקוקים לסיוע בבחירת גודל טבעת ניתן להיעזר במכשיר המדידה שלנו או ליצור קשר עם צוות שירות הלקוחות שלנו.

אחריות לכל החיים

אנו מחויבים לאבטחת האיכות של הרכישה שלכם! אנו עומדים מאחורי כל התכשיטים שאנו מוכרים ואנו אחראים לכך שלא יהיו בהם פגמי ייצור בשעת המסירה. אנו נותנים אחריות לכל החיים הכוללת תיקון ותחזוקה.

כל התכשיטים שאנו מייצרים עשויים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר והם נבדקים טרם שליחתם.  האחריות לכל החיים שאנו נותנים כוללת הידוק שיני שיבוץ, הברקה, ציפוי רודיום וניקוי.

במקרה של בעיה באחד התכשיטים שלכם או במקרה שהנכם נזקקים לשירות שאינו נכלל באחריות, ניתן לשלוח את התכשיט אלינו לבדיקה. לאחר הבדיקה, במידה ויהיה צורך בתיקון בתשלום, אנו נודיע לכם על כך לפני שנעשה כל תיקון או טיפול בתכשיט שלכם.

שדרוג לכל החיים!

ניתן להחליף כל יהלום בודד (יהלום מוכן לשימוש שאינו משובץ בתכשיט) שנקנה מג'ייקוב יהלומים ולקבל זיכוי מלא בהחלפה עם יהלום אחר שערכו לפחות כפול מהיהלום המוחזר.  על היהלום המוחזר להיות במצבו המקורי כאשר מצורפת אליו תעודת הדירוג המקורית שלו.

בכל שאלה שיש לכם או במידה ותרצו לשלוח אלינו את התכשיט/ים שלכם על מנת שנטפל בהם במסגרת האחריות לכל החיים שאנו נותנים, או במידה ותרצו לעשות כל תיקון/טיפול אחר בתכשיט שקניתם מג'ייקוב יהלומים – אנא צרו אתנו קשר.

שינוי מידת תכשיט חינם למשך 60 יום

ניתן לשנות את המידה של כל טבעות האירוסין והנישואין, למעט טבעות איטרנטי, פעם אחת במהלך 60 יום מיום הרכישה – חינם. על מנת להגדיל/להקטין את התכשיט שלך ללא עלות, יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו.